Villa Valey, Spacious And Authentic
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 120 m² Villa Valey, Spacious And Authentic Le Lamentin ligt op 4 km van Canyoning Martinique en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Binnen 10-minuten rijafstand van dit vakantiehuis vindt u Habitation Saint-étienne.
Deze woning verwelkomt u met uitzicht op de tuin.
De dichtstbijzijnde luchthaven is Fort De France, op 5 km van deze villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Fort De France van Villa Valey, Spacious And Authentic?
Er is een 5 km afstand tussen Fort De France en Villa Valey, Spacious And Authentic. - ❓
Biedt Villa Valey, Spacious And Authentic een draadloze internetverbinding?
Ja, Villa Valey, Spacious And Authentic heeft wifi in de hele accommodatie. - ❓
Hoeveel kost het om Villa Valey, Spacious And Authentic te boeken?
De gemiddelde prijs in Villa Valey, Spacious And Authentic is $225. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar de villa?
De villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Biedt Villa Valey, Spacious And Authentic een mooi uitzicht?
Gasten van Villa Valey, Spacious And Authentic hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa Valey, Spacious And Authentic?
Gasten die in Villa Valey, Spacious And Authentic verblijven, kunnen gemakkelijk Canyoning Martinique en Habitation Saint-étienne bereiken, die respectievelijk op circa 4 km van de accommodatie en op 4,1 km afstand liggen.